Bereketli gelecek için Bilinçli Sulama

Yüzüak Makine Anonim Şirketi, Mehmet Yüzüak tarafından 1968 yılında Kırklareli’nde kuruldu. Mehmet Yüzüak, devlet bursu ile gönderildiği Almanya’da, makine mühendisliği okuduktan sonra  ülkeye dönerek kendi işini yapmaya karar vermiştir.

Mehmet Yüzüak,kendi kurduğu şirketinde mandıralar için krema makineleri ve müzik aletleri akort anahtarları yapımı ile iş hayatına girmiştir. İlerleyen süreçte yakın çevredeki çiftçilerden oluşan sulama ihtiyaçları doğrultusunda; yağmurlama tabancası yapma fikri doğmuştur .Mehmet Yüzüak 1981 yılında yağmurlama tabancası üzerindeki ilk modelini üretmiştir. İlerleyen yıllarda,yakın çevreden gelen çiftçiye satış yaparak üretimine devam etmiştir.

Mehmet Yüzüak’ın oğlu Tolga Yüzüak,2002 yılında Ziraat Mühendisliği’nden mezun olduktan sonra, şirkete dahil olmuştur.Tolga Yüzüak şirkete dahil olduğu gibi şirketin işleyişine dinamik form kazandırma çalışmalarına başlamıştır.Öncelikle yurtiçi tarım fuarlarına katılımları ve yeni kurulan web sitesi ile satış rakamlarında artış yakalamış ve ürünün sadece civar çevrede değil, tüm Türkiye’de tanınır hale gelmesini sağlamıştır.

Birkaç yıl içinde de yurtiçi fuarlarının yanına yurtdışı fuarları da ekleyerek, dünya pazarına giriş yapmıştır.

Yüzüak Makine 2017 yılı itibarı ile; yurtiçinde 200 noktaya, yurtdışında  ise yaklaşık 54 ülkeye ihracat yapar hale gelmiştir.

Yüzüak sulama fıskiyeleri , 18 ile 43 derece arasında gövde açılarına sahip, farklı ölçü ve özelliklere sahip 19 farklı modele sahiptir.Yüzüak  gezgin sulama makinalarında ise yaklaşık 13 farklı tip ile müşterilerimize hizmet etkmekteyiz.   Şirketimizdeki uzman ekibimiz  ile bilgisayar destekli tasarım ve üretim programlarınında  desteği ile müşteri talepleri doğrultusunda kendimizi sürekli yenilemekte olan firmamız  gözünü dünya pazarına dikmiştir. Müşterilerimiz için en verimli olabilecek sulama projelerine katkıda bulunarak, müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Dünyada nüfusu gittikçe artmaya başlayacağı bundan sonraki yıllarda, buna paralel olarak insanların gıda ihtiyaçları da  artış göstermektedir. Daha çok gıdaya ulaşmanın yolu; yeni arazilerin tarıma açılmasında ya da mevcut arazilerin verimliliğinin arttırılmasındadır. Mevcut arazileri daha verimli hale getirmenin en ucuz yolu ise, arazilerin bilinçli bir şekilde sulanmasıdır. Küresel ısınmanın hızlanmaya başlayacağı sonraki yıllarda, şüphesiz ki bilinçli sulama giderek daha da önem kazanacaktır.

’Her zaman daha iyiye doğru’ geleneğimiz müşterilerimize en büyük sözümüzdür.

Müşteri memnuniyeti, kalite ve profesyonel  ürünler arıyorsanız,  mutlaka Yüzüak ürünlerini seçmelisiniz.

Proje ve Teknik Destek

Yeni sulama projeleriniz  için yada mevcut projelerinizde revize için, her türlü sabit ,taşınabilir veya gezgin yağmurlama sulama sistemlerinde  bizimle irtibat kurmaktan çekinmeyin. Elektirikli pompa, Traktör Kuyruk Mili pompa yada dizel pompa ile PVC yada HDPE   boru almadan önce bize mutlaka danışın, yurt içinde ve yurt dışında bayilerimiz ile  sizlere yardımcı olmak için hazırız.

Neden Yüzüak Sulama Sistemlerini Kullanmalıyız ?

  • Rakipsiz Su Dağılım Düzgünlüğü
  • Mükemmel Performans
  • Bakım Kolaylığı
  • Kullanım Kolaylığı
  • Geniş Uygulama Alanı
  • Çok geniş model yelpazesi , her ürüne göre doğru sulama sistemi
  • Çok geniş ayar imkanı
  • Düşük Basınçta Yüksek Performans

Yüzüak Makine; dünya çapında katılmış olduğu fuarlar sayesinde, ihracatını sürekli  arttırmaktadır. Yüzüak Sulama sistemlerini kullanan ülke sayısı her geçen gün artmaktadır.  Bu ülkeler bazıları ; A.B.D., Meksika, Çin , Hindistan , Güney Afrika , Peru , Kolombiya , Venezualla , İspanya, Vietnam, Avustralya , Sırbistan, Bosna Hersek, Tayland ,Yeni Zelanda , Rusya, Bulgaristan ,  Niger, Nigeria, Makedonya, Cezayir, Mısır,  Zambiya , Pakistan, Brezilya ve Romanya...

Kolay Servis,Bol yedek parça ve müşteri memnuniyeti istiyorsanız, Yüzüak sulama sistemleri ile tanışmalısınız

Tarımsal olsun, endüstriyel olsun, bilinçli sulamaya ihtiyacınız olduğu her noktada bizleri aramaktan çekinmeyiniz. Size bir telefon kadar yakınız.

ETKİNLİKLER

1 Mart 2023 Çarşamba
VIETNAM
devamını oku
8 Şubat 2023 Çarşamba
System.Web.UI.WebControls.TextBox
devamını oku
1 Şubat 2023 Çarşamba
System.Web.UI.WebControls.TextBox
devamını oku
7 Aralık 2022 Çarşamba
TURKEY / ISTANBUL
devamını oku
23 Kasım 2022 Çarşamba
TURKEY / ANTALYA
devamını oku
9 Kasım 2022 Çarşamba
ITALY / BOLOGNA
devamını oku
19 Ekim 2022 Çarşamba
KENTUCKY / USA
devamını oku
8 Ekim 2022 Cumartesi
USA / LAS VEGAS , NEVADA
devamını oku
5 Ekim 2022 Çarşamba
AUSTRALIA / ADELAIDE
devamını oku
15 Eylül 2022 Perşembe
TURKEY / ANKARA
devamını oku